Інтернатура у RubyGarage

Ми підтримуємо амбітних та проактивних людей, які не зупиняються на досягнутому. Для цього, ми створили окремий напрямок інтернатури за напрямками управління проєктами та бізнес-аналізу, програмування, UX-дизайну та QA. Наші інтерни проходять навчання та практику, заручившись підтримкою ментора та отримують професію з нуля за лічені місяці! Дізнайся про відкриту інтернатуру в RubyGarage:

Ми пропонуємо

Структурована програма

Структурована програма

На усіх напрямках інтернатури тебе чекає шалений об'єм інформації. Приготуйся до самостійного опанування великої кількості знань, але знай: ми завжди готові допомогти та направити тебе у навчанні.

Практика навичок

Практика навичок

Без практики не буде ефективного навчання. Наші інтерни мають можливість практикуватися на справжніх проєктах: створити дизайн застосунку чи провести бізнес-аналіз та отримати зворотній зв'язок від ментора.

Підтримка ментора

Підтримка ментора

Кожен інтерн отримує індивідуального ментора, який пильно слідкує за прогресом, ділиться власним досвідом, дає цінні поради. Напевно, це – одна із головних запорук твого успіху на інтернатурі!

Job offer

Job offer

В наші ряди ми приймаємо найамбітніших та найскіловіших спеціалістів! Отже, після успішного закінчення інтернатури готуйся приєднатися до нашої команди, адже найкращим студентам ми робимо Job Offer.

Приєднуйся до RubyGarage

Якщо ти не знайшов відкритої позиції для себе, все одно надішли нам своє резюме. Ми завжди шукаємо нові таланти!