RubyGarage – це спільнота, де technology matters

Скрупульозний підхід до своєї справи, захопленість технологіями та, звісно ж, любов до Ruby. Це – RubyGarage. Місце, де твої ідеї знаходять підтримку. Місце для твоїх питань та їх рішень. Місце для обміну знаннями.

Бізнес-експертиза

Бізнес-експертиза

Ми працюємо пліч-о-пліч з клієнтами з різних індустрій: від FinTech до EduTech, постійно збагачуючи свою бізнес-експертизу. За більш ніж вісім років роботи, ми не тільки створили цілий департмент Product Management, ціль якого – створення успішних стартапів завдяки ретельному бізнес-аналізу, а й відкрили цілий продуктовий напрямок.

Ідеї наших продуктів з'явилися не просто так. Наші продукти – це відповідь на поширені запити клієнтів та їх кінцевих користувачів. Наші сильні сторони – це бізнес-експертиза у сферах Ecommerce та Online Consulting. Наразі, ми розробляємо декілька продуктів в цих сферах:

ExpertBox

SaaS-продукт для компаній та незалежних спеціалістів з онлайн-консультування.

MarketAge

White-label продукт для швидкої розробки маркетплейсів для продуктової торгівлі.

ShopApp

Конструктор для створення iOS та Android застосунків для онлайн-магазинів на популярних ecommerce-платформах на кшталт Shopify, Magento та WooCommerce, а також розроблених з нуля.

Бізнес-експертиза

Технічна експертиза

Неможливо створити якісний програмний продукт без експертів своєї справи. Ми пишаємося своєю технічною експертизою та не стоїмо на місці, поглиблюючи свої знання. Пропонуємо розглянути наші напрямки за технічною експертизою та підходи, які ми використовуємо для створення якісного програмного забезпечення.

Бекенд

Один із найзначніших та найбільших наших напрямків – бекенд. Ми присвячуємо багато часу пошуку оптимальних архітектурних рішень, діючих інструментів та організації продуктивного робочого процесу.

Архітектурні рішення

Архітектурні рішення

Створення веб-застосунку починається із архітектури. Ми підбираємо архітектуру в залежності від проекту: наприклад, для продуктів з нуля ми будемо рекомендувати Monolith First, в той час, як мікросервісна архітектура чудово проявляє себе на містких, складних проектах. Та успіх застосунку не закінчується на визначенні архітектури та його баз даних, бізнес-логіки та інтерфейсів.

Фокус на якості коду

Фокус на якості коду

Якість коду – наш пріоритет. Ми віримо, що якісний код вирішує безліч бізнес-задач: від покращення функціонування (очевидна перевага!) та масштабування продукту до економії часу та грошей, що витрачаються на його розробку. Тому у нашій команді ми запроваджуємо культуру автотестів та практик екстремального програмування (XP).

Культура DevOps

Культура DevOps

У основі DevOps полягає автоматизація та культура частого оновлення коду. Ми побудували класичні DevOps-процеси, які заохочують створення кросфункціональних автономних команд, впровадження практик Continuous Improvement, фокусування на потребах замовника та кінцевого користувача та середовища, у якому кожен відкритий до співпраці.

Мови програмування та фреймворки:

Ruby
Ruby on Rails
Sinatra
Hanami
JavaScript
Express.js

Фреймворки бізнес-логіки:

Trailblazer

Фреймворки для тестування:

RSpec
Jest

Сховища даних:

PostgreSQL
MySQL
Redis
Memcached
MongoDB
Cassandra
Neo4j
ElasticSearch

Хмарні платформи:

AWS
Heroku

Інструменти управління конфігурацією:

Terraform

Інструменти контейнеризації:

Docker

Система оркестрації контейнерів:

Kubernetes

Сервіси моніторингу програмного забезпечення:

NewRelic
Airbrake
Monit
Skylight

Системи неперервної інтеграції:

CircleCI
TravisCI

Фронтенд: React JS

Коли справа стосується фронтенд-розробки, наша команда віддає перевагу React JS. Розробники цінують цю бібліотеку за відносно низький поріг входження, розвинуту екосистему та гнучкість. Говорячи про бізнес-сторону, швидкість завантаження контенту, продуктивність та код, що можна використовувати знов, знову роблять React нашим фаворитом.

Мови програмування:

JavaScript
HTML5
CSS3
Haml

Фреймворки та бібліотеки:

React.js
Redux

REST-клієнти:

Axios
Fetch

Інструменти для тестування:

Jest
Enzyme

Мобільна розробка: Kotlin, Swift та React Native

Нативна розробка мобільних застосунків в RubyGarage базується на Kotlin та Swift, в той час, як для кросплатформної розробки ми вибираємо React Native. Наразі, ці технології зарекомендували себе з найкращої сторони, а їх ком'юніті добре розвинуто.

Android:

Kotlin
SQLite
Robolectric
Espresso
Realm
OkHttp
Retrofit
JUnit
MVP
Clean Architecture
Android Architecture Components

iOS:

Swift
Alamofire
Core Data
Realm
Quick
Nimble
MVVM
Clean Architecture

React Native:

JavaScript
TypeScript
React.js
Redux
Jest
Enzyme
Apollo GraphQL

Дизайн та технології як одне ціле

Дизайн та технології мають спільну мету: створювати приємний досвід для кінцевого користувача. В RubyGarage ми не розділяємо дизайн і розробку. Команди разом співпрацюють над оптимальними рішеннями, пропонують та тестують гіпотези, які впливають на кінцевий продукт, що задовольняє користувачів та відповідає вимогам власників продукту.

Методології та підходи:

Дизайн на основі досліджень
Дизайн ‒ мислення
Атомарний дизайн

Інструменти для створення дизайн-макетів та діаграм:

Moqups
Sketch

Інструменти для контролю версій спільної роботи дизайнерів:

Abstract

Інструменти для прототипування та комунікації з учасниками проекту:

Invision

Quality assurance

Якісний код – головна ціль нашої QA-команди. Якісний код допомагає у скороченні витрат, усуненні ризиків і прискоренні виходу програмного продукту на ринок. Ми не просто шукаємо баги у програмному забезпеченні, а перевіряємо, як продукт буде працювати в реальних умовах використання. А ще ми обожнюємо усе автоматизувати, тож автоматизоване тестування – один із головних пунктів серед компетенцій нашої QA-команди.

Функціональне тестування

Ми ітеративно перевіряємо функціональність за функціональністю, щоб переконатись у належній роботі кожної частини продукту.

Мануальне тестування

Ручне тестування допомагає нам перевірити продукт з точки зору користувача та є необхідною частиною нашого процесу.

Автоматизоване тестування

Автоматизовані тести прискорюють процес тестування та допомагають покрити велику кількість тест-кейсів на різних пристроях.

Тестування безпеки

Ми захищаємо продукти від хакерських атак, виявляючи недоліки та вразливості за допомогою ручного та автоматизованого тестування.

Тестування продуктивності

Щоб переконатися, що продукт здатний витримати піки інтенсивності трафіку, ми тестуємо його в штучно створених умовах високого навантаження.

Наша команда відома завдяки своєму прагненню до ідеалу в усьому, за що ми беремося. Ми досягаємо високого експертного рівня завдяки наполегливій праці, креативному підходу та любові до спільної справи.

Події

Команда RubyGarage ніколи не стоїть осторонь цікавих подій в IT-спільноті та часто створює їх сама. Ми пишаємося нашими курсами, воркшопами, лекціями, конференціями та іншими подіями, які організовуємо. Наші події – це місце для обміну власним досвідом та знаннями. Перевір наші майбутні події, можливо, там є щось саме для тебе?

Наші події

Події

our events