Ruby/Ruby on Rails курси від RubyGarage
V 7.2.

Навчись створювати якісні веб-застосунки, використовуючи один з найбільш developer-friendly фреймворків! Зі знаннями, отриманими на курсах у RubyGarage, ти зможеш сміливо починати свій професійний шлях у якості Ruby/Ruby on Rails розробника.

Ruby Garage courses

Для кого цей курс

Ми створили цей курс для тих, хто хоче стати професіоналом веб-розробки. Необхідна умова для всіх учасників курсу – це велике бажання навчатися. Якщо ти готовий виконувати всі завдання та маєш як мінімум 10-15 вільних годин на тиждень, ми будемо раді бачити тебе серед наших студентів! Як кандидат на курси, ти маєш володіти наступним набором знань:

 • Базові знання HTML, CSS, JavaScript і мінімальний досвід роботи з цими технологіями;
 • Знання базових принципів роботи баз даних і мови SQL;
 • Розуміння об'єктно-орієнтованої парадигми програмування;
 • Базове розуміння однієї з серверних мов програмування (PHP, Java, С++/С#, Python тощо) буде дуже бажаним;
 • Знання англійської мови на рівні Intermediate та вище;

Що я отримаю

Після закінчення курсу ти отримаєш знання на рівні Junior/Middle Ruby/Rails програміста і готове портфоліо з власними проектами. Основна мета курсу – не просто передати знання, а дати практичні навички і досвід у вирішенні реальних задач. Після курсу ти зможеш сказати своєму роботодавцеві: "Я це вмію, я вже це робив" а не: "Я чув/читав, як це можна зробити". Курс включає наступні теми:

 • Основи програмування на Ruby;
 • Метапрограмування на Ruby;
 • Написання автотестів та розробка через тестування (TDD) на базі RSpec;
 • Ефективна розробка веб-застосунків на основі Ruby on Rails;
 • Написання автотестів для Rails-застосунків і розробка через поведінку (BDD) на базі RSpec, FactoryGirl, Capybara, PhantomJS;
 • Знайомство з великою кількістю корисних інструментів: Bundler, Devise, CarrierWave, Kaminari, Haml, Sass, CanCanCan, Nokogiri, SimpleForm, Capistrano, Omniauth, Sidekiq, Eventmachine і багато інших;
 • Проектування архітектури веб-застосунків. Створення власних бібліотек (Gem, RailsEngine);
 • Оптимізація коду: Code smells, Design patterns, Refactoring;
 • Техніки програмування на Ruby та Rails;
 • Agile-процес розробки, XP-практики, Git flow.

Програма курсу Ruby/Ruby on Rails

Програма створена з урахуванням вимог роботодавців, бо ніхто не знає ці вимоги краще, ніж сам роботодавець! Навчальний матеріал сфокусований на процесах, підходах та кращих практиках досвідчених розробників. Дивись нижче, що чекає тебе на курсі:

Ruby

Ruby on Rails

Utils

Дивись весь курс

Успішні кейси студентів

На наших курсах навчаються люди із різним бекграундом. До нас приходять студенти технічних факультетів, розробники із досвідом програмування на інших мовах та навіть Ruby-програмісти, які бажають покращити свої знання та навички. Читай про успішні кейси наших студентів:

Коли прагнеш розвитку та поглиблення знань

Перед тим, як потрапити на курси в RubyGarage, Артем вже мав півтора роки досвіду у розробці на Ruby та Rails. Але він відчував, що знань та бажаного розвитку у якості Ruby-розробника не вистачає. Наші Ruby/Rails курси здалися Артему ідеальним рішенням. Сьогодні він, як один з найскіловіших програмістів, займає позицію ліда backend-команди. Він співпрацює з RubyGarage уже чотири роки.

Прокачати backend, аби отримати повну картину

До курсів RubyGarage, у Ярослава вже був досвід роботи верстальником та непогане знання JavaScript-технологій. Незважаючи на чималий досвід верстки, інтерес до таких задач поступово згасав. Backend здавався Ярославу дедалі цікавішим. Щоб отримати повну картину розробки додатків, Ярослав звернув увагу на курси RubyGarage. Йому сподобалася наша навчальна програма, а також можливість отримувати поглиблені знання від професіоналів у своїй справі. До речі, на курси Ярослав потрапив з другого разу. При першій спробі він зрозумів, що буде складно, тому вирішив самостійно набратися досвіду та повернутися на курси більш підготовленим. Другий раз виявився вдалим. Ярослав не тільки успішно завершив навчання, а й став Ruby/JS розробником у компанії та викладачем на курсах.

З лекцій в університеті до справжньої практики

Спеціальність Кирила – комп’ютерні науки. Але, на жаль, в університеті йому бракувало практики, обміну досвідом, та спільноти однодумців. Бажання стрімко розвиватися у спеціальності програміста привело Кирила до виваженого вибору мови програмування та суміжних технологій. Він обрав Ruby та прийшов на курси в RubyGarage. Курси подарували Кирилу стрімкий професійний ріст, захопливі проекти та втілення амбітних ідей. Зараз Кирило senior-програміст та технічний лід на одному з проектів у нашій команді.

Розкрити потенціал та знайти справу до душі

Коли Олена зробила свій перший крок назустріч науці програмування та вступила до університету, вона була не впевнена у своєму виборі. Навчання та напрям їй подобалися, але вона зовсім не бачила себе програмістом у майбутньому. Однак, на 3 році навчання, один із викладачів порадив їй спробувати курси в RubyGarage, чим вона охоче зацікавилася. Приєднавшись до курсів, Олена зрозуміла, що бути частиною такого ком'юніті – це те, що мотивує її зростати професійно. Курси допомогли їй розкрити свій потенціал, розвинути навички на практиці та закохатися у Ruby. Вже більше п’яти років Олена є невід'ємною частиною дружньої команди RubyGarage та одним із найдосвідченіших розробників.

Pattern

Створи свою історію разом з нами

Зареєструйся на наш безкоштовний курс з веб-розробки на Ruby/Ruby on Rails!

Подати заявку

Нам вже 8 років

Курс Ruby/Ruby on Rails проводиться два рази на рік, восени та навесні. Викладачі курсів – senior-програмісти, які співпрацюють з RubyGarage.

Історія курсів від Alpha Version 0.1 до Stable Release 7.1

Все почалося у вересні 2011 року. Саме тоді ми вирішили провести свій перший курс з Ruby/Rails. Тоді бажаючих вчитися було близько 70, але ми змогли прийняти на навчання лише 11 студентів. Після завершення курсу шестеро програмістів приєдналися до компанії RubyGarage. Зараз ми отримуємо біля 600 заявок на курс щороку та вибираємо з них 20 студентів за результатами тестового завдання. А ось і наша коротка історія за всі ці 8 років.

Привіт!Дякуемо, що надіслав(ла) заявку на участь в навчальному проекті - 'Практичний курс підготовки Ruby / Rails розробників'. За посиланням ти знайдеш короткий опис курсу. Перш, ніж стати нашим студентом, ми просимо тебе виконати тестове завдання, щоб визначити рівень твоєї підготовки.

test_task_ruby_rails_course.pdf - опис практичного завдання, для перевірки знання HTML, CSS, JS та реалізації серверної частини WEB додатків
test_task_view.png- який повинен бути інтерфейс програми

Тестове завдання необхідно виконати до 09.03.2020 року. Заняття проходять в КДЦ "Менора", Україна, м.Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26. Формaт здачі - код на Github, додаток, що працює на Heroku або на свій сервер.

Тестове завдання відправляти на - [email protected]
З усіх питань звертатися сюди - [email protected]
або skype: live:yuliia.barkalova
tel: 095-333-02-75

Успіхів! Команда RubyGarage Courses.

Посилання на тестове завдання

Запишись на курс
Весна 2020!

Щоб потрапити на курс, треба заповнити форму внизу. У відповідь ми вишлемо тобі тестове завдання, за результатами якого приймемо рішення щодо співбесіди. Після успішного проходження співбесіди, ми будемо дуже раді бачити тебе серед наших студентів!

Крок 1 - Розкажiть про себе