Онлайн курси Ruby/Ruby on Rails від RubyGarage

Навчись створювати якісні веб-застосунки, використовуючи один з найбільш developer-friendly фреймворків! Зі знаннями, отриманими на курсах у RubyGarage, ти зможеш сміливо починати свій професійний шлях у якості Ruby/Ruby on Rails розробника.

Ruby Garage courses

Для кого цей курс

Ми створили цей курс для тих, хто хоче стати професіоналом веб-розробки. Необхідна умова для всіх учасників курсу – це велике бажання навчатися. Якщо ти готовий виконувати всі завдання та маєш як мінімум 10-15 вільних годин на тиждень, ми будемо раді бачити тебе серед наших студентів! Як кандидат на курси, ти маєш володіти наступним набором знань:

 • Базові знання HTML, CSS, JavaScript і мінімальний досвід роботи з цими технологіями;
 • Знання базових принципів роботи баз даних і мови SQL;
 • Розуміння об'єктно-орієнтованої парадигми програмування;
 • Базове розуміння однієї з серверних мов програмування (PHP, Java, С++/С#, Python тощо) буде дуже бажаним;
 • Знання англійської мови на рівні pre-intermediate та вище;

Що я отримаю

Після закінчення курсу ти отримаєш знання на рівні Junior/Middle Ruby/Rails програміста і готове портфоліо з власними проектами. Основна мета курсу – не просто передати знання, а дати практичні навички і досвід у вирішенні реальних задач. Після курсу ти зможеш сказати своєму роботодавцеві: "Я це вмію, я вже це робив" а не: "Я чув/читав, як це можна зробити". Курс включає наступні теми:

 • Основи програмування на Ruby;
 • Метапрограмування на Ruby;
 • Написання автотестів та розробка через тестування (TDD) на базі RSpec;
 • Ефективна розробка веб-застосунків на основі Ruby on Rails;
 • Написання автотестів для Rails-застосунків і розробка через поведінку (BDD) на базі RSpec, FactoryGirl, Capybara, PhantomJS;
 • Знайомство з великою кількістю корисних інструментів: Bundler, Devise, CarrierWave, Kaminari, Haml, Sass, CanCanCan, Nokogiri, SimpleForm, Capistrano, Omniauth, Sidekiq, Eventmachine і багато інших;
 • Проектування архітектури веб-застосунків. Створення власних бібліотек (Gem, RailsEngine);
 • Оптимізація коду: Code smells, Design patterns, Refactoring;
 • Техніки програмування на Ruby та Rails;
 • Agile-процес розробки, XP-практики, Git flow.

Програма курсу Ruby/Ruby on Rails

Програма створена з урахуванням вимог роботодавців, бо ніхто не знає ці вимоги краще, ніж сам роботодавець! Навчальний матеріал сфокусований на процесах, підходах та кращих практиках досвідчених розробників. Дивись нижче, що чекає тебе на курсі:

Ruby

Ruby on Rails

Utils

Дивись весь курс

Успішні кейси студентів

На наших курсах навчаються люди із різним бекграундом. До нас приходять студенти технічних факультетів, розробники із досвідом програмування на інших мовах та навіть Ruby-програмісти, які бажають покращити свої знання та навички. Читай про успішні кейси наших студентів:

Коли прагнеш розвитку та поглиблення знань

Перед тим, як потрапити на курси в RubyGarage, Артем вже мав півтора роки досвіду у розробці на Ruby та Rails. Але він відчував, що знань та бажаного розвитку у якості Ruby-розробника не вистачає. Наші Ruby/Rails курси здалися Артему ідеальним рішенням. Сьогодні він, як один з найскіловіших програмістів, займає позицію ліда backend-команди. Він співпрацює з RubyGarage уже чотири роки.

Продовжити улюблену справу та підвищити рівень

Про Еліну можна сказати, що програмування – це її справжнє покликання. Еліна вивчала програмування в університеті та паралельно почала займатися веб-розробкою на Ruby у комерційних проєктах. Досвід фрилансу став цінним, але Еліні бракувало розвитку та цікавих задач, які потребували більше відповідальності і знань. Бажаючи "вирости" із Junior-рівня, Еліна потрапила на Ruby/Rails у RubyGarage. На курси вона прийшла з бажанням поглибити свої знання, навчитися самостійно проєктувати архітектуру веб-застосунків та можливістю вирішувати більш складні завдання у повсякденній роботі. У результаті, Еліна приєдналася до нашої команди та отримала втілення своїх амбітних задумів.

Розкрити потенціал та знайти справу до душі

Коли Олена зробила свій перший крок назустріч науці програмування та вступила до університету, вона була не впевнена у своєму виборі. Навчання та напрям їй подобалися, але вона зовсім не бачила себе програмістом у майбутньому. Однак, на 3 році навчання, один із викладачів порадив їй спробувати курси в RubyGarage, чим вона охоче зацікавилася. Приєднавшись до курсів, Олена зрозуміла, що бути частиною такого ком'юніті – це те, що мотивує її зростати професійно. Курси допомогли їй розкрити свій потенціал, розвинути навички на практиці та закохатися у Ruby. Вже більше п’яти років Олена є невід'ємною частиною дружньої команди RubyGarage та одним із найдосвідченіших розробників.

Шлях від PHP до Ruby

До Ruby, у Дениса вже був досвід програмування на PHP. Свого часу, Денис обрав цю мову програмування через достатньо розвинуту спільноту, низький поріг входження та різноманіття проєктів. Пропрацювавши PHP-розробником майже 2 роки, одного разу Денис побачив реалізацію схожого функціоналу на Ruby та приємно здивувався лаконічному синтаксису, який читався, немов людська мова. Чи можна сказати, що то була любов з першого погляду? Певно, що так! Наші курси допомогли Денису вивчити Ruby та стати справжнім професіоналом своєї справи. Сьогодні, Денис – куратор наших Ruby/Rails курсів та техлід напрямку Backend й ми пишаємося такими історіями успіху!

Pattern

Створи свою історію разом з нами

Зареєструйся на наш безкоштовний курс з веб-розробки на Ruby/Ruby on Rails!

Подати заявку

Нам вже 8 років

Курс Ruby/Ruby on Rails проводиться два рази на рік, восени та навесні. Викладачі курсів – senior-програмісти, які співпрацюють з RubyGarage.

Історія курсів

Все почалося у вересні 2011 року. Саме тоді ми вирішили провести свій перший курс з Ruby/Rails. Тоді бажаючих вчитися було близько 70, але ми змогли прийняти на навчання лише 11 студентів. Після завершення курсу шестеро програмістів приєдналися до компанії RubyGarage. Зараз ми отримуємо біля 600 заявок на курс щороку та вибираємо з них 20 студентів за результатами тестового завдання. А ось і наша коротка історія за всі ці 8 років.

Привіт, ти надіслав заявку на участь у проекті
"Практичний курс для Ruby/RoR розробників", який стартує 1-7 числа кожного місяця.
Заняття проходять онлайн повністю дистанційно.


Щоб ми могли краще зрозуміти твій досвід, заповни, будь ласка анкету https://forms.gle/jARtWD3anS2kfuKF9


З усіх питань пиши у телеграм @fairy1984
Успіхів! Команда RubyGarage

Запишись на курс

Щоб потрапити на курс, треба заповнити форму внизу. У відповідь ми вишлемо тобі тестове завдання, за результатами якого приймемо рішення щодо співбесіди. Після успішного проходження співбесіди, ми будемо дуже раді бачити тебе серед наших студентів!

Крок 1 - Розкажiть про себе