Позиції в RubyGarage

Ми допомагаємо компаніям з усього світу будувати якісні продукти і постійно шукаємо талановитих людей, які бажають працювати разом із нами. Ми надаємо велике значення орієнтації на результат, духу співпраці та постійному самовдосконаленню. Вже зацікавлений? Дивись відкриті позиції у RubyGarage:

Що ми пропонуємо

Ми любимо технології, старанно працювати та весело розважатися. А ще ми дбаємо про тих, з ким працюємо. Із RubyGarage ти отримуєш:

Професійний розвиток

Професійний розвиток

Потрапивши у RubyGarage, ти отримаєш PDP (особистий план розвитку), який містить твої професійні цілі та плани їх досягнення. PDP сприяє розвитку твоєї кар'єри і допомагає зосередитися на цілях, які потрібні для твого росту як професіонала.

Спільне навчання

Спільне навчання

Ми регулярно організовуємо внутрішні зустрічі, лекції, та курси з веб-розробки, дизайну, проектного менеджменту та інших напрямків. Ми також проводимо безкоштовні уроки англійської мови, доступні кожному члену нашої команди.

Зовнішні конференції та події

Зовнішні конференції та події

З нами ти отримаєш можливість відвідувати зовнішні конференції, зустрічі та курси. Ми повністю або частково покриваємо твої витрати в залежності від того, як довго ти разом з нами. Це стосується не лише місцевих подій, таких як RubyC, ITEM та IT Arena, але й таких міжнародних конференцій, як WebSummit та CES.

Професійні сертифікати

Професійні сертифікати

Ти можеш поглиблювати свої знання та навички, отримуючи професійні сертифікати: PMI / PMP (для менеджерів проектів), PSM (для Scrum-майстрів) і ISTQB (для спеціалістів із забезпечення якості). Ми компенсуємо твої витрати на сертифікацію.

Гнучкий графік

Гнучкий графік

Більшість із нас починає працювати з 10-ї години, але ти можеш вибирати зручний для тебе час. Крім цього, ми надаємо можливість працювати full-time remote будь-де: в іншому місті, у кафе або вдома – лише переконайтеся, що там є wi-fi.

Здоров'я та спорт

Здоров'я та спорт

Добробут нашої команди є нашим основним пріоритетом. Тому ми компенсуємо твої медичні витрати та абонемент у тренажерний зал. А якщо ти раптом захворієш, ми надамо тобі оплачувані вихідні.

Надихаючий простір

Надихаючий простір

Ми робимо усе можливе, щоб створювати середовище, в якому наші співробітники можуть продуктивно працювати. У нас просторий офіс у центрі міста з дивовижним видом, настільними іграми, футболом та фітнес-обладнанням.

Спільні заходи

Спільні заходи

Ми дбаємо про командний дух, тому регулярно організовуємо корпоративні заходи, які об'єднують усіх нас. Ми влаштовуємо вечірки з піцею, походи у кіно, святкування національних свят та разом проводимо День компанії та День програміста.

Приєднуйся до RubyGarage

Якщо ти не знайшов відкритої позиції для себе, все одно надішли нам своє резюме. Ми завжди шукаємо нові таланти!