Працюй над створенням якісних продуктів в RubyGarage

Тестування в RubyGarage – це не просто пошук багів в програмному забезпеченні. Це – перевірка того, як продукт буде працювати в реальних умовах життя. Ми пишемо тест-кейси, скрипти для автоматизованого тестування та навіть руйнуємо цілі системи в процесі стрес-тестування.

Що ми пропонуємо QA-спеціалістам

У RubyGarage ти будеш щодня дізнаватись про щось нове. З тобою буде команда, яка допоможе тобі зростати професійно.

Пиши автотести, використовуючи найсучасніші технології

Автоматизоване тестування програмного забезпечення – це частина QA-процесу в RubyGarage. RSpec, Capybara, WebKit, Factory Bot, VCR – це технології, які ми використовуємо для автотестів.

Тестуй для різних платформ

Тестувальник в нашій компанії не обмежений лише однією платформою. Ми даємо можливість працювати над проектами в різноманітних галузях та займатися тестуванням не тільки веб-, але й мобільних додатків.

Підвищуй свій рівень

Щоб стрімко рости як спеціаліст із якості, ти отримаєш план особистого розвитку та матимеш більш досвідченого ментора, який буде ділитися із тобою знаннями та досвідом. Ми також допоможемо тобі отримати QA-сертифікаціі.

Покращуй процес тестування

Ти матимеш змогу оптимізувати процес тестування та навіть змінювати його, якщо це буде необхідним. Ми заохочуємо наших працівників пропонувати цікаві методології та нові інструменти, які покращують якість наших послуг.

Тестування в RubyGarage – це цікавий процес

Якість продукту – це не випадковість, а результат кропіткої роботи. QA-спеціаліст в RubyGarage керується чіткими процесами, веде експертні комунікації, розробляє сценарії, планує види тестування та пише скрипти. Та, перш за все, кожен з нас досконало розуміє програмне забезпечення.

 1. Функціональне
  тестування

  Ми ітеративно перевіряємо функціональність за функціональністю, щоб переконатись у належній роботі кожної частини продукту.

 2. Мануальне
  тестування

  Ми перевіряємо продукт з точки зору користувача за допомогою ручного тестування. Мануальне тестування є необхідною частиною нашого процесу.

 3. Автоматизоване
  тестування

  Засоби автоматизації забезпечують високу ефективність процесу тестування. Вони покривають велику кількість тест-кейсів на різних пристроях.

 4. Тестування
  безпеки

  Ми захищаємо продукти від хакерських атак, виявляючи недоліки та вразливості за допомогою ручного та автоматизованого тестування.

 5. Тестування
  продуктивності

  Щоб переконатися, що продукт здатний витримати піки інтенсивності трафіку, ми тестуємо його в штучно створених умовах високого навантаження.

Напрямки росту для QA

Ми окреслили три найосновніші напрямки розвитку для QA-спеціалістів, щоб ти чітко розумів своє професійне майбутнє у компанії.

Експерт з автоматизованого тестування

Автоматизація тестування стає дедалі важливішою. Ти можеш обрати цей напрямок, щоб вдосконалити свої знання підходів, методів та інструментів автоматизації.

Керівник
напряму QA

В RubyGarage ти можеш вирости від QA початкового рівня до ліда напряму. Цей напрямок дає тобі змогу розвивати компетенції в управлінні проектами та командою.

Бізнес-аналітик чи проектний менеджер

QA-спеціалісти також мають змогу перекваліфікуватися у BA та PM. Якщо ці спеціальності тобі більш до вподоби, ти зможеш ними оволодіти у нашій компанії.

Стань класним QA разом з RubyGarage!

Дізнайся про інші офіси

Хочеш дізнатися більше про компанію? Читай про інші офіси!