Керуй проектами в команді професіоналів

Проектні менеджери в RubyGarage ведуть довготривалі веб- та мобільні проекти, починаючи з етапу виявлення вимог до випуску продукту. Ми ставимося до кожного проекту, як до свого власного, та надихаємо проектну команду на нові звершення.

Що ми пропонуємо проектним менеджерам

В RubyGarage ти зможеш залучитися підтримкою команди висококваліфікованих професіоналів. У тебе буде широкий і гнучкий інструментарій методів для керування проектами та підтримка з боку менеджменту.

Керуй масштабними проектами

В RubyGarage ти будеш брати участь у створенні складних, масштабних та довготривалих проектів на всіх стадіях розвитку. Ми будуємо рішення для роздрібної торгівлі, фінансів, освіти, нерухомості, охорони здоров’я та інших індустрій.

Застосовуй сучасні методології

Ми дотримуємося різних варіацій Agile-методології для ефективного виконання проектів. Ти зможеш застосовувати Scrum, Scrumban або Scaled Agile Framework (SAFe) в залежності від типу проекту, яким керуєш.

Будуй процеси в PMO

Кожна ініціатива з приводу покращення процесів, за якими працює наш Project Management Офіс, знайде підтримку в RubyGarage. Ти зможеш вдосконалювати методи комунікації, планування проектів та інші аспекти в роботі офісу.

Рости як професіонал

Кожен проектний менеджер в RubyGarage має план професійного розвитку та ментора, готового ділитись власним досвідом. Ми також підтримуємо тебе у навчанні, відвідуванні конференцій та отриманні професійних сертифікацій.

Зони відповідальності проектного менеджера в RubyGarage

Наші проектні менеджери відповідають за успішне виконання проектів та щоденно реагують на всі проблеми, які виникають.

Управління обсягом проекту

Щоб оцінити обсяг проекту, ми розбиваємо його на частини та створюємо work breakdown structure (WBS). За цим документом проектний менеджер керує поточними завданнями.

Управління розкладом і бюджетом

Наші проектні менеджери вимірюють ризики перед початком роботи та розробляють план управління витратами, щоб зберегти проект у межах бюджету та строків.

Управління змінами

Ми щоденно контролюємо запити про зміни від наших клієнтів та визначаємо пріоритети в поточних завданнях. Таким чином ми тримаємо проект у межах бюджету та строків.

Комунікація з учасниками проекту

Ми визначаємо ролі та обов'язки кожного на проекті для запобігання плутанині та затримкам і маємо чіткий комунікаційний план, якого суворо дотримуємося.

Управління командою

ПМ визначає оптимальну команду для розробки проекту в рамках затвердженого графіка та бюджету. Ми аналізуємо ефективність роботи команди кожні два тижні.

Управління ризиками

Ми вивчаємо проект з метою виявлення потенційних ризиків та плануємо конкретні дії щодо усунення цих ризиків або зменшення їх негативного впливу на проект.

Напрямки росту для проектного менеджера

Ми окреслили два найосновніші напрямки кар’єрного росту для проектного менеджера, щоб ти чітко розумів своє професійне майбутнє у нашій компанії.

Керівник офісу

В RubyGarage ти можеш вирости від ПМ до керівника Project Management Офісу. Цей напрямок дає тобі змогу розвивати компетенції в управлінні процесами та командою.

Топ-менеджер

Якщо тобі цікаво розвиватися у якості Head of Delivery або очолити інший напрямок у якості топ-менеджера, ти отримаєш підтримку з боку компанії у розвитку експертизи в обраній сфері.

Стань проектним менеджером у RubyGarage!

Дізнайся про інші офіси

Хочеш дізнатися більше про компанію? Читай про інші офіси!