Створюй дизайн для вражаючих бізнес-результатів

Дизайн в RubyGarage – це багатоетапний процес, метою якого є пошук рішень проблем користувачів. Ми працюємо над масштабними проектами як для веб-, так і для мобільних платформ, та ніколи не поспішаємо, коли справа стосується якісного UX.

Що ми пропонуємо дизайнерам

В RubyGarage ти будеш використовувати сучасні методології дизайну та станеш частиною команди, яка дбає про кінцевий результат.

Дотримуйся методології Design Thinking

В процесі створення дизайну продуктів ми керуємося головними принципами методології Design Thinking. Ми ставимо в центр всіх наших дизайн рішень спочатку запити користувача, а вже потім можливості технічної реалізації та економічні можливості.

Користуйся перевагами Atomic Design

Атомарний підхід дозволяє зібрати інтерфейс від меншого до більшого, продумуючи кожен компонент інтерфейсу. З них в майбутньому створюються макети застосунків та сайтів. Це дає можливість зберегти послідовність по всьому проекту, швидко вносити зміни в елементи інтерфейсу, та з легкістю масштабувати їх.

Розвивай свої навички у дизайні

Найкращий розвиток можливий лише у команді професіоналів, і це те, на що ти можеш розраховувати в RubyGarage. Ти матимеш план особистого розвитку та досвідченого ментора, який буде ділитися із тобою знаннями та досвідом.

Розвивай дизайн-студію

В RubyGarage ми активно розвиваємо наш внутрішній проект – дизайн-студію UGEM. Якщо тобі цікаво бути частиною цього проекту, ти можеш взяти участь у визначенні послуг та вектора для її розвитку.

Як ми створюємо якісний дизайн в RubyGarage

Ми переконані, що якісний дизайн не може відбутися без належного попереднього дослідження. Ми заглиблюємося в усі аспекти бізнесу замовника, досліджуємо потреби користувачів та робимо конкурентний аналіз. Таке детальне дослідження дає нам змогу створювати якісний продукт.

 1. Визначення вимог
  проекту

  На першому етапі наша команда отримує загальне уявлення про бізнес, конкурентів, ціннісні пропозиції, продукти та послуги. Пізніше ми перетворимо ці дані в вимоги до проекту і проектні рішення.

 2. Дослідження

  Щоб визначити потреби користувачів і больові точки, ми досліджуємо цільову аудиторію. Для цього ми будуємо персони та розробляємо карти подорожей.

 3. Ідеація та створення
  прототипів

  У процесі мозкового штурму, на основі даних з попереднього дослідження, наші дизайнери перетворюють ідеї на конкретні прототипи. Ми створюємо вайрфрейми, бібліотеку компонентів, макети та клікабельні прототипи.

 4. Тестування
  та оцінка

  Наші рішення тестуються на кінцевих користувачах. Ми обробляємо інформацію про їх поведінку та взаємодію з продуктом і робимо нові ітерації на основі цих даних.

Напрямки росту для дизайнера

Ми окреслили три найосновніші напрямки кар’єрного росту для дизайнерів, щоб ти чітко розумів своє професійне майбутнє у нашій компанії.

UX-дизайнер

Якщо тобі цікаві дослідження, аналіз та проектування зручних інтерфейсів, цей напрямок дасть тобі змогу розвивати UX-компетенції. Досвід користувача – найважливіше у створенні продукту, і ми ретельно працюємо у цьому напрямку.

UI-дизайнер

Обожнюєш генерувати ідеї та концепти майбутніх застосунків, перетворювати прототипи у візуально приємні інтерфейси, які відповідають гайдлайнам та унікальному стилю бренду? Розвиток у якості UI-дизайнера стане для тебе ідеальним витком професійного росту!

Керівник UX Design офісу

Цей напрямок дає тобі змогу розвивати компетенції в управлінні процесами та командою. Ти зможеш застосовувати різноманітні дизайн-методології та створювати процес, який підвищує якість та ефективність нашої роботи.

Стань дизайнером веб- та мобільних інтерфейсів у RubyGarage!

Дізнайся про інші офіси

Хочеш дізнатися більше про компанію? Читай про інші офіси!