Розвивай кар’єру бізнес-аналітика у RubyGarage

Офіс бізнес-аналізу в RubyGarage об’єднує спеціалістів зі збору та аналізу вимог до проектів. Наші ВА тісно співпрацюють з клієнтом, щоб створити нові стартап-продукти та автоматизувати бізнес-процеси для великих організацій. Ми перетворюємо ідеї на найбільш ефективні технічнологічні рішення.

 • Місце, про яке ти мріяв

 • Ретельний підхід

  Перш ніж втілювати проект у життя, ми вивчаємо компанію клієнта, його цільову аудиторію та бізнес-середовище. Наша мета – виявити ключові потреби кінцевих споживачів продукту та знайти оптимальний спосіб вирішення цих потреб.

 • Власний фреймворк

  Ми розробили власний фреймворк роботи з операційною моделлю. Цей фреймворк допомагає досконало вивчити операційну складову будь-якого бізнесу та розробити рішення, яке автоматизує бізнес-процес.

 • Бази знань у різних галузях

  Працюючи з клієнтами із різних індустрій та галузей, ми накопичили базу знань, яка допомагає нам знаходити діючі рішення для багатьох типів продуктів. Ми поповнюємо знання з кожним новим проектом і розвиваємо експертизу.

 • Детальні гайди

  Ми чітко визначили складові бізнес-процесу для нашого ВА-офісу та розробили детальні гайди, які використовуються всіма аналітиками в RubyGarage. Ці гайди служать основним елементом онбордингу для нових спеціалістів.

 • Системне поглиблення експертизи

  Задля накопичення експертизи в нашому ВА-офісі ми проводимо аналіз типових продуктів на ринку (маркетплейсів, онлайн-магазинів, CRM-систем тощо). Результати цього аналізу прискорюють нашу роботу при розробці нових рішень для клієнтів.

Що ми пропонуємо ВА

В RubyGarage бізнес-аналітик отримує величезні можливості для професійного розвитку. Ми підтримуємо освітні ініціативи та ідеї, які йдуть на користь нашій компанії та клієнтам.

Створюй корисні продукти

Ми пропонуємо довготривалі проекти в галузях роздрібної торгівлі, охорони здоров'я, фінансів, освіти, подорожей та нерухомості. Ми використовуємо сучасні методології розробки та працюємо як зі стартапами, так і з налагодженим бізнесом.

Розвивайся, як професіонал

RubyGarage підтримує бажання співробітників підвищувати свій кваліфікаційний рівень. З нами ти будеш навчатися, відвідувати конференції та отримувати професійні сертифікації.

Отримуй галузеву експертизу

Ти матимеш змогу обирати найцікавішу для себе індустрію для поглиблення експертизи. Працюючи пліч-о-пліч з клієнтом та командою, ти будеш поліпшувати свою кваліфікацію та впливати на кінцевий продукт.

Розвивай свій відділ

Кожен бізнес-аналітик в нашій команді може приймати участь у побудові процесів, за якими працює вся команда. Менеджмент компанії заохочує цікаві та раціональні ідеї та постійно працює над удосконаленням наших послуг.

ВАО в RubyGarage має чітко визначені процеси

Якісне програмне забезпечення є результатом відмінного бізнес-аналізу. Ми створили ретельний процес виявлення вимог, що тримає процес розробки у правильному руслі.

 1. Бізнес-
  моделювання

  На етапі бізнес-моделювання ми занурюємося в проект, щоб скласти бачення майбутнього продукту. Ми дізнаємося про операційні процеси клієнта, проблеми, які має вирішити продукт та аудиторію, для кого він створюється.

  Business Canvas Lean Canvas Operating Model Canvas Value Proposition Canvas Business Process Model
 2. Розробка
  вимог

  На етапі розробки вимог ми визначаємо ролі користувачів і набір функцій продукту. Ми створюємо діаграми дій користувача, та розкладаємо ці епіки на user stories. Ми також будуємо модель даних ти пишемо специфікацію.

  User roles & Permissions Feature Breakdown List BPMN Epic Hypothesis Statement User Story Gherkin Scenario Entity Relationship Diagram Data Dictionary Glossary

Напрямки росту для бізнес-аналітика

Ми окреслили три найосновніші напрямки кар’єрного росту для ВА, щоб ти чітко розумів своє професійне майбутнє з нами.

Поглиблення в галузь

Цей напрямок передбачає розширення повноважень та розвиток експертизи в конкретній індустрії або бізнес-домені. Так, наприклад, ти можеш стати експертом з розробки рішень для освіти, фінансів, нерухомості, охорони здоров’я або туризму.

Senior Business Analyst

Якщо тобі цікаво розвиватися у якості Senior Business Analyst або очолити відділ бізнес-аналізу, такий напрямок саме для тебе. Ти отримаєш підтримку з боку компанії у розвитку експертизи та запровадженні різних технік та методологій бізнес-аналізу.

Менеджмент та управління

Вusiness Аnalysis Оffice налічує 7 спеціалістів і ми постійно працюємо над удосконаленням процесів та навичок наших співробітників. Цей напрямок дає тобі змогу розвивати компетенції в управлінні проектами та менеджменті персоналу.

Хочеш бути бізнес-аналітиком в RubyGarage?

Дізнайся про інші офіси

Хочеш дізнатися більше про компанію? Читай про інші офіси!